Sedmá třída

Rozvrh ke stažení ZDE
25/09/2022
VÝHON - 27.9.
V úterý 27.9. se žáci naší školy vydají na rozhlednu Výhon.
Zde si připomeneme svatého Václava - Den české státnosti.
Rozhledna Akátová věž Výhon - Město Židlochovice
25/09/2022
Pondělí 26.9.
V pondělí 26.9. v době od 9h do 15h nepůjde elektřina (pouze stará budova).
Obědy se vydávat budou!!!
23/09/2022
OUTDOOR RESORT BŘEZOVÁ
Naše třída se zúčastnila adaptačního kurzu v Outdoor Resortu Březová.
Třídenní program byl hodně nabitý.
První den nás čekala skupinová hra s pingpongovým míčkem, pak byla na programu nízká lana a také střelba z luku a střelba na „živý“ cíl. Na závěr pondělního dne jsme hráli strašidelnou hru Karlštejn, která byla dětmi hodnocena jako nejlepší! Nejprve je čekaly překážky ve výškách, hledaly  kódy a indicie a nakonec překonávaly svůj strach v tajných místnostech.
Úterý jsme začali skupinovou hrou Selfi Battle – fotky. Pak jsme hráli Člověče, nezlob se, kdy figurkami byly samotné děti. Dále nás čekalo Bludiště, paintball, adrenalinový „Lanáč“ nebo lezecká stěna. V těchto výškových disciplínách děti projevily obrovskou odvahu, skvělé fyzické schopnosti, ale také sportovního ducha. Fandily si a povzbuzovaly se navzájem.
Středeční program začal hrou „Náhoda“, kdy proti sobě soutěžili chlapci a dívky. Další hra založená na spolupráci a domluvě probíhala kolem rybníka. A ještě před odjezdem si žáci vyzkoušeli bungee RUN, přetahování na laně.
Během každého tematického programu si děti pomáhaly, povzbuzovaly se, vymýšlely strategie nebo fandily.
Věřím, že společně strávený čas prožili žáci příjemně a na celý program budou rádi vzpomínat!

Outdoor Resort Březová
15/09/2022
ADAPTAČNÍ KURZ
Outdoor Resort Březová
Od pondělí 19.9. do středy 21.9. se koná adaptační kurz 7.třídy.
Soccer Girl Clipart Images | Free Vectors, Stock Photos & PSD | Page 2
05/09/2022
INFORMATIVNÍ SCHŮZKA
V pondělí 5.9. se od 17:00 koná krátká informativní schůzka k adaptačnímu kurzu 7.třídy.
Všichni rodiče jsou srdečně zváni.